Jak napsat eBook za 14 dní a zpeněžit tak svůj osobní web?

Ebook je elektronická kniha. Napsat jej můžete za účelem prodeje a nebo abyste ho rozdávali zdarma, typicky výměnou za e-mail. „Chceš můj eBook? Tak to mi dej e-mail.“ Proč byste chtěli sbírat e-maily lidí? No přece abyste jim pak mohli psát, udělat si z nich penfriends (přátele na dopisování) a sem tam jim něco prodat.

Proč sbírat e-maily návštěvníků webu?

Kvalitní seznam e-mailových kontaktů Vás může velice slušně živit. Hodně internetových podnikatelů tvrdí, že jejich e-mailová databáze má cenu zlata. Ovšem není e-mail jako e-mail a hodně záleží také na Vašem e-mail marketingu. O tom ale někdy jindy.

Co je potřeba pro napsání eBooku

Jednoduše řečeno: hlavně ho musíte napsat!

Zní to jednoduše, ale právě tohle hodně lidí vůbec nezačne dělat.

Musíte si prostě k tomu počítači sednout a psát a psát a psát. Později můžete svůj text všelijak upravovat a rozčlenit nadpisy, doplnit obrázky a vůbec různě navonět a pocukrovat.

Neřešte hned na začátku všechny technické detaily a hlavně si k tomu počítači sedněte a pište. Můžete psát třeba ve Wordu a až bude dílo hotové, tak vyřešíte technické detaily, úpravu dokumentu a tak dál.

Nevíte o čem? Nevíte jak? Nemáte motivaci?

Pro lidi, kteří řeší technické detaily nebo neví o čem psát a nebo chtějí trochu motivace, napsala Stanislava Mrázková eBook o tom, jak napsat eBook.

Stanislava Mrázková je podobně jako Pat Flynn další z online podnikatelů, kteří vydělávají na internetu tím, že radí lidem, jak vydělávat na internetu. Je to vtipné, ale pokud se jí vydělávat daří, tak je to dostatečná kvalifikace na to, aby mohla radit i ostatním. To beru.

Jak napsat ebook

Jak napsat eBook za 14 dní

V tomto eBooku dává autorka Stanislava čtenářům podrobný návod, jak krok za krokem napsat za 14 dní svůj eBook a pokud tento návod dodrží, je prakticky nemožné, aby na konci svůj vlastní eBook neměli.

Co v eBooku najdete

  • Jak se stát expertem v jakémkoli oboru, aneb co je to eBook a proč ho psát
  • Jak se pustit do psaní a překonat flákání
  • Jak udělat z obyčejného textu super eBook, i když byl Word zatím Vašim nepřítelem
  • Na co v eBooku nesmíte zapomenout
  • Jak dostat eBook z Vašeho počítače k lidem
  • 14-ti denní plán, aneb krok za krokem k eBooku
  • Jak napsat eBook, aniž byste napsali jediný řádek

Pokud chcete nejdřív vědět, kdo Stanislava Mrázková je, zkuste si třeba nejdřív přečíst její eBook zdarma: Zápisky z New Yorku.

Odkaz na stránku s podrobnějšími informacemi o eBooku a možností nákupu.

Chytrým lidem nic neunikne...
Některé informace posílám jen odběratelům e-mailů. Přihlašte se k odběru článků a informací, které píšu jen e-mailem.
We respect your privacy

Autor

Pavel Bíbr

Pavel se věnuje tvorbě webových stránek přes 15 let. Byl u zrodu internetu v Česku a má za sebou řadu úspěšných projektů, z nichž některé stále aktivně provozuje. Baví ho vysvětlovat vše kolem webů a pomáhat lidem s jejich weby. Lidé mu pokládají mnoho podobných dotazů ohledně webových stránek a tak se rozhodl, že pro ně vytvoří tento web. Kontakt na Pavla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *