Služby pro Váš web

Jak vylepšit web a tím získat návštěvnost i zákazníky.

SEO

Pokud chcete získávat smysluplnou návštěvnost z vyhledávačů, tak byste měli mít web vytvořený či zkontrolovaný odborníkem na SEO s přesahem do UX.

Linkbuilding

Nenabízím pouze služby v oblasti externího linkbuildingu, ale v první řadě rád zkontroluji nastavení a procesy při tvorbě linkbuildingu interního.

Copywriting

Na základě sítě šikovných copywriterů mohu doporučit toho nejvhodnějšího pro Váš obor a zaměření, který dokáže volit správná slova, termíny a má přesah do SEO.

Tvorba blogu

Ještě nemáte blog? Tím přicházíte o kvalitní a poměrně levný kanál návštěvnosti. Zakládal jsem již několik firemních blogů, které se po necelém půl roce staly páteří návštěvnosti klienta.

Konzultace

Potřebujete nezávislou konzultaci pro menší či středně velký webový projekt? Chcete znát seznam příležitostí a chyb Vašeho webu? Nebo Vás zajímá, jak rychle zvýšit návštěvnost a výdělky?

WordPress web

WordPress je výbornou volbou pro menší a střední projekty. Celosvětově na WordPressu běží více než 28 % všech webů. Na WordPressu není nic nemožné a nabízí velmi dobrou uživatelskou přívětivost.

Email: chci@webychytre.cz

–>