Inzerce: Vlastní internetový obchod za pár minut

Výdělek na internetu může mít mnoho podob. Někdo jde cestou affiliate marketingu, další zase cestou reklamních systémů Adsense a Sklik a další zvolí eshop. A i ten je v dnešní době jednou z variant, které se řadí mezi ty snadné. Už totiž není nutné nechávat si celý systém na míru programovat, nebo snad využívat open-source řešení. Ta možnost, která aktuálně existuje, je pronájem eshopu. Tedy řešení, kdy si celý systém jednoduše pronajmete – jako cokoliv jiného ve vašem životě. A samozřejmě i s možností výběru nejenom konkrétního poskytovatele, ale třeba i funkcí či služeb.

Na míru vašim potřebám

A co by měl moderní pronájem umět primárně? Měl by být samozřejmě stabilní, bezpečný a snadno ovladatelný. Dále by ale měl mít volitelné funkce, které využijete, či dokonce nezbytně potřebujete. A co máme v tomto směru na mysli? Třeba:

  • Automatický export zboží na porovnávače
  • Automatický import zboží od dodavatele
  • Propojení s účetním systémem

Tyto funkce vám především usnadní a zjednoduší práci, ale jsou i takové, související třeba s optimalizací, díky kterým budete lépe vidět ve vyhledávačích. Možností však dnes je i dalších několik desítek.

Během pár vteřin

A co je tou hlavní výhodou daného řešení? Rozhodně je to rychlost, jelikož stačí pouze pár kliků a krátký online formulář, který je třeba vyplnit. Založit eshop tak nikdy nebylo jednodušší, o čemž se můžete sami přesvědčit. Pokud dáme příklad z praxe, tak za pár desítek vteřin může být celý systém kompletně připraven. Poté stačí základní nastavení a naplnění v řádech pár hodin a již můžete přijímat první objednávky. S trochou nadsázky lze tedy říci, že milionový byznys můžete bez problémů rozjet třeba v rámci jednoho víkendového odpoledne. Zda uspějete, to už je však na jiný článek. Konkurence ale nikdy není tak velká, aby se to nemohlo povést.

Chytrým lidem nic neunikne...
Některé informace posílám jen odběratelům e-mailů. Přihlašte se k odběru článků a informací, které píšu jen e-mailem.
We respect your privacy

Autor

Pavel Bíbr

Pavel se věnuje tvorbě webových stránek přes 15 let. Byl u zrodu internetu v Česku a má za sebou řadu úspěšných projektů, z nichž některé stále aktivně provozuje. Baví ho vysvětlovat vše kolem webů a pomáhat lidem s jejich weby. Lidé mu pokládají mnoho podobných dotazů ohledně webových stránek a tak se rozhodl, že pro ně vytvoří tento web. Kontakt na Pavla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *