Inzerce: Design prodává – jak se vydat tou nejlepší cestou?

Obaly na výrobcích, lákavé grafické výrobky, zajímavé reklamní cedule a billboardy, nebo originálně vypadající web. To vše má jeden jediný cíl, a to primárně zaujmout. A pokud se vám to povede, máte vyhráno. Kvalitní design totiž dokáže výrazně zvýšit konverze. A v online světě to samozřejmě platí dvojnásob. A tak zabezpečíme tvorbu web stránek, které budou nejenom vzhledově moderní, ale budou odpovídat požadavkům na to, aby byla jejich grafika skutečně konverzní. Pojďme se podívat, co vše může hrát roli.

Pokračování textu Inzerce: Design prodává – jak se vydat tou nejlepší cestou?

Inzerce: Jak zvýšit vaše výdělky v online světě?

Ať už máte online podnikání jako přivýdělek, nebo jako hlavní činnost, v obou případech jistě chcete, aby vám daná možnost logicky vydělávala co nejvíce. Pokud aktuálně nejste spokojeni, pojďme se podívat na několik tipů, jak to zlepšit.

Pokračování textu Inzerce: Jak zvýšit vaše výdělky v online světě?

Inzerce: Vlastní internetový obchod za pár minut

Výdělek na internetu může mít mnoho podob. Někdo jde cestou affiliate marketingu, další zase cestou reklamních systémů Adsense a Sklik a další zvolí eshop. A i ten je v dnešní době jednou z variant, které se řadí mezi ty snadné. Už totiž není nutné nechávat si celý systém na míru programovat, nebo snad využívat open-source řešení. Ta možnost, která aktuálně existuje, je pronájem eshopu. Tedy řešení, kdy si celý systém jednoduše pronajmete – jako cokoliv jiného ve vašem životě. A samozřejmě i s možností výběru nejenom konkrétního poskytovatele, ale třeba i funkcí či služeb.

Pokračování textu Inzerce: Vlastní internetový obchod za pár minut