Jak zjistit majitele domény a zakázaná data

Jak jste se dozvěděli ve videu u článku Dělám si web sám, díl 1. Doména a webhosting, majitelé domén jsou evidovaní v registru domén (v Česku je to CZ.NIC). Je to takový katastr nemovitostí pro domény. Jak zjistíte majitele jakékoliv domény, aniž byste museli znát adresu všech registrů? Dozvíte se v článku. Spolu s trikem, jak zjistit i mnoho dalších informací (které je zakázané shromažďovat).

Pokračování textu Jak zjistit majitele domény a zakázaná data

Jak si nainstalovat WordPress na webhosting Wedos?

Pokud máte webhosting Wedos a chcete jednoduše začít s tvorbou webových stránek, nejspíš je Vaším dalším krokem instalace systému WordPress na webhosting Wedos. Tento video návod Vám pomůže s tímto super snadným krokem a budete o hodně blíž v tvorbě Vaší nové webové stránky. Dozvíte se, jak probíhá instalace „programu“ WordPress, pomocí kterého pak můžete tvořit a spravovat své vlastní webové stránky bez jakýchkoli znalostí programování nebo technických znalostí vůbec. Je to stejně jednoduché, jako psát dopis ve Wordu.

Pokračování textu Jak si nainstalovat WordPress na webhosting Wedos?

Jak si objednat webhosting Český hosting? Videonávod

Pokud nevíte, jak si objednat webhosting Český hosting, tento videonávod je přesně pro Vás. Ve videu uvidíte, jak strašně jednoduché je objednat si webhosting od firmy Český hosting.

Pokračování textu Jak si objednat webhosting Český hosting? Videonávod

Co je to doména a webhosting? Jaký webhosting určitě nebrat?

Doména tvoří adresu Vašeho webu a každá je jedinečná. Nikde na světě nejsou dvě stejné domény, stejně jako nikde nejsou dvě stejné poštovní adresy. Webhosting je… Ale ne, radši se na to pojďme podívat podrobně.

Pokračování textu Co je to doména a webhosting? Jaký webhosting určitě nebrat?